Falcon Eldiven

Elleriniz Bizimle Güvende

Şirketimiz ŞİMŞEK GRUP HIRDAVAT METAL YAPI PAZ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. firması KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM (KKD) ürünlerini iş güvenliği sektörüne yeni bir anlayış ve uzman kadrosu ile, profesyonel bir ekip tarafından üretim ve pazarlama faaliyetleri hizmeti vermek üzere 2011 yılında Ankara da kurulmuştur.

FALCON ELDİVEN markası altında Deri Eldiven ve diğer deri ürünlerini ( Deri Önlük, Deri kolluk, Deri Tozluk, Deri Ceket, Deri Pantolon) üretmektedir.

Dünyamızdaki bütün güzellikleri şekillendiren ellerimizdir ve bunun için ellerimize her zaman minnettarız, bizler de bu değerli organımızı gerektiği gibi koruyabilmek ve rahat ettirebilmek için üzerimize düşen görevi göğüsleyip verdiğimiz hizmeti aynı kalitede sürdürmeyi amaçlıyor ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ürettiğimiz ürünler ile hem kıyetli ellerininizi koruyor, hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Firmamız uluslararası eldiven üretim standartları olan EN 388 – EN 420 – EN 407 belge ve sertifikalarına sahiptir ve üretmiş olduğumuz tüm ürünler CE sertifikalıdır.

Üretmiş olduğumuz ürünler ağırlıklı olarak, Demir çelik sektörü, maden sektörü, inşaat sektörü ve tüm imalat gruplarına hitap etmektedir. Müşterilerimizin çalıştırmış olduğu kıymetli işçileri için en kaliteli ve en sağlıklı ürünleri İşçi sağlığı ve güvenliğini direktiflerine dayanarak üretiriz.

Bizlere güvenen, destek veren siz değerli sanayicilerimize her zaman Doğru Tedarikçi olmayı taahhüt eder, Saygılarımızı sunarız.


Genel Müdür
Doğan ŞİMŞEK Logo